Design
Shop

BY MADE

To idea prostego systemu e-commerce (sklepu internetowego) dedykowanego dla designu, sztuki, mody, branży kreatywnej, rękodzieła. Narodziła z się z niechęci do gotowych komercyjnych rozwiązań typu woocommerce, handlu i nadprodukcji. Cenimy świadomą zrównoważoną działalność, design i kreatywność.

Jeśli identyfikujesz się z tymi wartościami oraz potrzebujesz wsparcia w sprzedaży swoich produktów online – napisz do nas.

Zalety

eleganckie i dopracowane projekty
przyjazne zarzadzanie produktami
brak opłat licencyjnych
integracje
prosty model finansowania
wsparcie

zaufali nam
a my im

Jesteśmy kreatywnym studiem mieszczącym się w centrum Poznania. Specjalizujemy się w książkach, katalogach i czasopismach. Identyfikujemy wizualnie festiwale, wystawy oraz firmy. Projektujemy dla klientów instytucjonalnych oraz komercyjnych.

Hadaki to małe studio ceramiczne zlokalizowane w Poznaniu.
Ceramika Hadaki to głównie naczynia użytkowe, zaprojektowane z myślą o tych, którzy pragną mieć w swoim najbliższym otoczeniu przedmioty niebanalne i przyjazne. Wszystkie prace wykonywane są ręcznie, od prostych, surowych form, po organiczne kształty i kolorowe naczynia.

Główne założenia to prostota i zbliżenie do natury.

Awear concept store to miejsce, które integruje Polskich oraz lokalnych twórców, artystów i rzemieślników, którzy działają świadomie i w poszanowaniu naszej planety.

Dzięki wspólnemu działaniu polskich, kreatywnych marek głośniej przekazujemy idee które nas łączą – rzemiosło, polska produkcja, polski design, niepowtarzalność. To miejsce dla osób, które cenią sobie te wartości, oraz dla tych, które chcą wspierać artystów, mają dość fast fashion i powielanych wzorów.

Idea marki zrodziła się po skończonym projekcie wnętrzarskim, w efekcie którego powstało wiele pięknych, funkcjonalnych mebli a my zapragnęłyśmy się tym podzielić. Projektujemy i wytwarzamy meble którymi same chciałybyśmy się otaczać.

Galeria Zacne
Zacne miejsce do spędzenia czasu w towarzystwie sztuki
i inspirujących ludzi.

faq

Nie, w ramach abonamentu otrzymujesz przestrzeń na serwerze DesignShop na prowadzenie swojego sklepu.

Tak, domena oraz nazwa sklepu to Twoja własność i powinna należeć do
Ciebie. Nie wiesz gdzie i jak ją wykupić? Napisz do nas to doradzimy.

Pomysł na sklep oraz jego finansowanie powstał w oparciu o misję, aby ułatwić start indywidualnym twórcom, stąd jego przyjazne finansowanie.
Opowiedz nam o swoim pomyśle a wycenimy go dla Ciebie. Chętnie wspieramy ciekawe inicjatywy i otwartych ludzi.

Nie, projekt sklepu jest tworzony indywidualnie pod Twoje potrzeby, Twoje produkty i specyfikę działalności.

Tak, jak najbardziej, jednak będzie osobną aplikacją np. w ramach subdomeny sklep.twojanazwa.pl

Tak, w ramach abonamentu dostaniesz skrzynkę e-mail w swojej domenie np. sklep@twojadomena.pl

Zarządzanie produktami oraz innymi treściami odbywa się za pomocą prostego panelu administracyjnego.

Płatność składa się z 2 część – I projekt sklepu oraz jego wdrożenie, którego koszt jest uzależniony od indywidualnych potrzeb, II stała opłata miesięczna. Napisz do nas – przygotujemy wycenę.

Tak, dostosujemy go do Twoich potrzeb a zamiast typowego checkoutu utworzymy zapytanie ofertowe.

Nie

Nie, proces zakupowy odbywa się w wygodny sposób bez zakładania konta w sklepie. Co nie zmienia faktu, że możesz prowadzić komunikację z klientami, wysyłać im powiadomienia oraz mailing i śledzić ich zachowania.

Tak, sklep jest zintegrowany z najpopularniejszymi systemami np. płatnościami elektronicznymi oraz systemami mailingowymi.

DesignShop to nie rozwiązanie gotowe/konfigurowalne. Nie będziesz musiał sam tworzyć swojego sklepu, nie potrzebujesz wiedzy informatycznej. Twój sklep zaprojektujemy specjalnie pod  Twoje potrzeby, działalność oraz jest dostosowany do warunków Polskich.

Tak